„Świąteczna paczka dla psów i kotów”

Opublikowano: 12.01.2016 | Kategoria: Samorząd uczniowski

Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy, koców i zabawek dla podopiecznych przebywających w Schronisku dla zwierząt w Henrykowie. Zbiórkę zorganizowała klasa 4d wraz z wychowawcą p.Ingą Matecką. Do akcji przyłączyło się równo 200 uczniów z naszej szkoły. Zebraliśmy łącznie 293,205kg karmy oraz różne akcesoria. W dniu dzisiejszym udaliśmy się z wizytą do schroniska celem przekazania wszystkich darów. Łącznie w schronisku przebywa 86 piesków i kilka kotków.

Za wszystkie dary bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy.

Zebraliśmy dla piesków:
2 legowiska
2 kołdry
4 ręczniki
12 koców
4 miski
8 smyczek
1 zabawka
1 obcinaczka do paznokci
8 piłeczek
2 zabawki kości
3 kości do jedzenia
4 pampersy
8 pojemników na sucha karmę
16 saszetek karmy 0,50g = 0.8kg
56 dużych puszek 1,240kg = 69,440kg
2 puszki 850g = 1,700kg
26 puszek małych 415g = 10,790kg
9 pojemników karmy 150g = 1,350kg
6 pojemników 300g = 1,800kg
3 paczki 200g patyczków smakowych = 0,6kg
23 „cygara”
22 saszetki 100g= 2,200kg
7 paczek przysmaku 100g = 0,7kg
1 kg karmy uzupełniającej
12 worków 2kg karmy suchej = 24 kg
14 worków 3kg karmy suchej = 42 kg
11 worków 2,5kg karmy suchej = 27,5kg
6 worków 5kg karmy suchej = 30kg
1 worek 10kg karmy suchej = 10kg
1 worek 8,5kg karmy suchej = 8,5kg
4 paczki 400g przysmaków = 1,6kg
16 paczek 1 kg = 16kg
19 paczek 0,5kg = 9,5 kg
Razem 259,48kg

Zebraliśmy dla kotków:
17 małych puszek 415g = 7,055kg
2 puszki 850g = 1,700kg
1 karma sucha 300g
1 karma sucha 1kg
5 karma sucha 400g = 2kg
22 saszetki 100g 2,200kg
2 paszteciki 100g =0,2kg
1 x 0,37kg
1 maskotka”myszka”
1 kg suchej karmy
2 x 400g suchej karmy =0,8kg
4 x 1,5kg = 6kg
3 x 2kg = 6kg
1 x 1,75kg = 1,75kg
1 x 1,8kg
1 x 300g
1 x 0,8 kg
9 x 0,50g=4,5kg
Razem 33,725 kg


UCZNIOWIE BIORĄCY UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ PACZCE DLA ZWIERZĄT Z SCHRONISKA W HENRYKOWIE
KLASA IA
1. JURGA MIŁOSZ
2. ALEKSANDRZAK BASIA
3. DOPIERAŁA ANIA
4. KOZANECKA MATYLDA
5. TACIAK TOMEK
6. JĘDRZEJEWSKA JULIANA

7.WAŚKOWIAK MIKOŁAJ

KLASA IB
1. MICHALAK MARCIN
2. PIOTROWSKA MILENA
3. GAJDA ZUZANNA
4. KWIATOŃ KSENIA
5. ROTE MAJA
6. FÓRMANCZAKJ ALICJA
7. NIEMYJSKI WOJTEK
8. SKOPIŃSKA ANTONII

KLASA IC
1. KOLANOŚ KACPER

KLASA ID
1NOWACZYK AMELIA

KLASA 1E
1. JAMES KEVIN

KLASA ID
1. VIVIEN ZYBER-MOSZAK
2. SZERSZEŃ ZOSIA
3. BIERNACZYK ZUZANNA
4. RZAKOWSKA AGATA
5. CIEŚLIŃSKI MATEUSZ
6. SZUKALSKI PRZEMEK
7. WOJDOWSKI KUBA
8. PŁATEK WERONIKA
9. PERŁOWSKA LENA

KLASA IH
1. KOŁODZIEJCZYK DOMINIK
2. HRANKOWSKI IGOR

KLASA IIA
1. KOLANOŚ KACPER
2. GIEZEK MAJA
3. SZABAŁA WOJTEK
4. DUBIAŁ SZYMON
5. SZYMCZAK FRANCISZEK
6. BIZUKOJĆ MAGDA
7. JEDRZEJEWSKA ALICJA
8. SOWKA HUBERT
9. PAWLAK WALDEMAR
10. OLSZAK MAGDALENA
11.  SZYMANOWSKA EWA

KLASA IIB
1. RATAJCZAK NADIA
2. ŁAWNICZAK DAWID
3. MALISZEWSKI ANTONI
KLASA IIC
1. SOKOLEWICZ MATEUSZ
2. RAKOWSKA GABRYSIA
3. PŁATEK PAULINA
4. SZCZURASZEK MAREK
5. PŁATEK PAULINA
6. KUCHARCZAK MAKSYMILIAN
7. OSIEJEWSKA KASIA
8. MIKOŁAJCZAK ANTONINA
9. PERŁOWSKI CEZARY
10. SAKOWICZ ZOSIA
11. NOWAK KRYSTIAN

KLASA IIE
1. GERTYCH DAWID
2. ADAMCZAK WIKTORIA
3. ŚCIGACZ DOMINIKA
4. OLCZAK JAŚ
5. SKORUPIŃSKA MONIKA
6. PODGRODZKI FILIP
7. WOŹNIAK DOMINIK

KLASA IID
1. WAWRZYNIAK WIKTOR
2. STACHOWSKI GASPER
3. SAMOL SANDRA
4. KAZUB NOEMI
5. BERUS MAGDA
6. ŚWIĘTEK NATALIA
7. VANESSA KRAMARCZYK
8. MAKSYMILIAN MISIAR

KLASA IIF
1. IGA GRINING
2. MIKOŁAJ KAZUBEK
3. AMELIA MIKE
4. ZUZANNA PECIAK
5. ANITA ROZWALKA
6. ANNA TRUSKOWSKA
7. GRACJAN ZARZYCKI
8. BARBARA ŻAK

KLASA IIG
1. MAĆKOWSKA ZUZANNA
2. SKRZYDLEWSKI MIKOŁAJ
3. MILER RADOSŁAW
4. TYCZEWSKA OLA
5. GABRYŚ ANTONINA
6. PIOTROWSKA IGA
7. HAJDANOWICZ JAN
8. PRZYBYLAK NADIA

KLASA IIIA
1. DORSZ MAKSYMILIAN
2. GRINING HUBERT
3. SZPURKA WOJTEK
4. GANCARZ ZUZANNA
5. KRZEWIŃSKI MAKS
6. KONIECZNY KACPER
7. CIESIÓŁKA ZUZANNA
8. DURCZEWSKI FRANEK
9. NOWICKA OLIWIA

KLASA IIIC
1. ZIEMBA ŁUCJA
2. JURGA MIŁOSZ
3. MICHALAK KAROLINA
4. KONIECZNY KACPER
5. GRABIAS NATALIA
6. MAJEROWICZ JAGODA
7. CIARCIŃSKKI MICHAŁ

KLASA IIID
1. ADAMCZAK MIESZKO
2. TUROWSKI -ZIMNY MIŁOSZ
3. SOBCZAK SZYMON
4. RZEŹNIK MARIA
5. PRAŁAT KASJAN
6. PLEWA JAKUB
7. NOWAK ALEKSANDRA
8. MUSIAŁ MIKOŁAJ
9. KUCZA BRUNO
10. KAŹMIEROWSKI OLIWIER
11. JOPP JOWITA
12. JOPP EMILIA
13. GRZEMISŁAWSKA AMELIA

KLASA IIIE
1. TOMCZAK TOMEK
2. ADAMCZAK WIKTORIA

KLASA IVA
1. ŚLĄSKA WIKTORIA
2. FORALEWSKI ALEKSANDER
3. RESZCZYŃSKA WIKTORIA
4. KURPIK NATALIA
5. KURPIK JAKUB

KLASA IVB
1. SZERSZEŃ MAJA
2. ZYBER – MOSZAK AMADEUSZ
3. ADAMCZAK IGOR
4. PIETRUCHA IGNACY
5. KARGUL MARTYNA
6. BOJEK JULIA
7. WAŚKOWIAK MAJA

KLASA IVC
1. WYDMUCH GABRIELA
2. KAZUBSKA MAGDALENA
3. SZYMAŃSKA AMELIA
4. WOŹNIAK FRANEK
5. JÓZEFIAK MIŁOSZ
6. TOMASZEWSKA ZUZANNA
7. MICHALAK MAGDALENA
8. ANDRZEJEWSKI KAMIL
9. BOROWIAK MAKSYMILIAN
10. KAZUBSKA MAGDALENA

KLASA IVD
1. KONIECZNA IDA
2. GRZESIAK KLAUDIA
3. WCIÓRKA OLIWIA
4. MICHALAK JULIA
5. GRINIG NATANIEL
6. GUMPERT AGATA
7. DWORCZAK TOMASZ
8. NIEDZIELSKI JAN
9. NOWACZYK JAKUB
10. KARP ASIA

KLASA VA
1. KOWALIK OLIWIER
2. WOJCIECHOWSKI MATEUSZ
3. MAKIEWICZ ZUZANNA
4. SZYMANKIEWICZ MARIA
5. JABŁOŃSJI JAN

KLASA VB
1. LUTOSTAŃSKA AMELIA
2. LEWANDOWSKA JULIA
3. WCIÓRKA NIKODEM
4. JÓZEFIAK MATEUSZ
5. KLABIŃSKA MARIA
6. KACZMAREK TOMASZ
7. KRACZEWSKI WOJTEK
8. SAMOL ALICJA
9. PAWŁOWSKA ALEKSANDRA
10. ANTKOWIAK JAKUB

KLASA VC
1. BIZUKOJĆ BARTOSZ
2. GLAPIAK JULIA
3. MAĆKOWSKA WIKTORIA
4. RZEŹNIK ALEKSANDRA

KLASA VD
1. KAHL ULA
2. GIERLIK KASIA
3. DOPIERAŁA ZOSIA
4. KONSTANCJA KARAŚ
5. MATUSZEWQSKA KLAUDIA
6. RODAK MARIKA
7. SZWERGIEL BARBARA
8. BAREŁA PAULINA

KLASA VIA
1. SOBKOWIAK ZUZANNA
2. MARCZUK PATRYK
3. KUBIAK IGNACY
4. KRZEWIŃSKI HUBERT
5. ŻELISŁAWSKA WERONIKA
6. ADACH LIWIA
7. DUDA ZUZANNA
8. DZIAMSKI MICHAŁ

KLASA VIB
1. DUBIAŁ DOMINIKA
2. GIEZEK OLA
3. RATAJCZAK OLAF
4. NOWICKI DOMINIK
5. DOPIERAŁA WOJTEK
6. DORSZ FILIP
7. NOGAŁA ADAM
8. KUBIAK CEZARY
9. NOWAK WIKTORIA
10. OLICHWER VANESSA
11. HERMANOWICZ ZUZANNA
12. DUBSKA KLAUDIA
13. JABŁOŃSKI ADAM
14. HRANKOWSKI OSKAR
15. KARAŚ DOBRAWA

KLASA VIC
1. SZUDRA MALWINA
2. PODGRODZKI MICHAŁ
3. SKOPIŃSKA MARIA